Závesné kreslo OFRAME Tempo Kondela Ružová
36.00 €
Do obchodu
Závesné kreslo Ofra je doplnok, ktorý ozvláštni vašej terasu. Kreslo je vyrobené z bavlny a polyesteru v štyroch farebných variantoch: smotanová (krémová),... Celý popis
Popis
Závesné kreslo Ofra je doplnok, ktorý ozvláštni vašej terasu.
Kreslo je vyrobené z bavlny a polyesteru v štyroch farebných variantoch: smotanová (krémová), neomint (mentolová), staroružová a tmavosivá. Celé kreslo je špeciálne obšité, takže je chránené proti predratiu látky. Ďalším bonusom je veľký počet šnúrok, ktore zaisťujú ideálne rozklad váhy, a to zaručí pohodlné sedenie.
Ofra disponuje dvoma vankúšikmi, ktoré spríjemnia váš relax.
Nosnosť a stabilitu hojdacieho kresla zvýši a aj správne zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 2 z našej ponuky vám umožní kreslo kedykoľvek premiestniť z exteriéru do interiéru, pripadne z konaj miestnosti do druhej.
Stojan nie je súčasťou balením.
Farba:smotanová (krémová)neomint (mentolová)staroružovátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka (50% bavlna, 50% polyester)
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 55 cmvýška: 30 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:2,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 2500.000g |