Závesné kreslo LINDO NEW Tempo Kondela Modrá / zelená
19.80 €
Do obchodu
Závesné hojdacie kreslo LINDO NEW je ako stvorené pre oddych a relax v horúcich letných dňoch, večeroch, pri grilovaní či večerné romantike pod hviezdami.... Celý popis
Popis
Závesné hojdacie kreslo LINDO NEW je ako stvorené pre oddych a relax v horúcich letných dňoch, večeroch, pri grilovaní či večerné romantike pod hviezdami. Radosť vám neurobí len von v záhrade, tešiť sa z neho môžete aj v obývacej izbe, spálni či na balkóne.Je vyrobené z príjemného textilného materiálu bavlna a polyester. Možnému predreniu látky zabraňuje špeciálne obšitie a veľký počet šnúrok zaisťuje ideálny rozklad váhy pre pohodlné sedenie. Nie je len účelové, ale aj moderné. Nosnosť a stabilitu hojdacieho kresla zvýši aj správne zvolený stojan. Stojan OTAN TYP 2 z našej ponuky vám umožní kreslo kedykoľvek premiestniť z exteriéru do interiéru, prípadne z jednej miestnosti do druhej. Stojan nie je súčasťou balenia. Pokiaľ máte záujem o stojan, je potrebné si ho zakúpiť.Farba:viacfarebná / vzor pruhy / bielasivá / bielabéžová / bielamodrá / zelená / bielaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:65% bavlna / 35% polyester / drevoRozmery:šírka: 100 cmvýška: 130 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:1,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bavlna |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 1,5 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá / zelená |
| Hmotnosť | 1500.000g |