Závesné kreslo KLORIN NEW TYP 2 BIG SIZE CACOON HAMMOCK Tempo Kondela Zelená
139.70 €
Do obchodu
Závesné hojdacie kreslo KLORIN vám zaistí pohodlie a odpočinok či už na vašej záhrade alebo doma. Kreslo je vhodné do interiéru aj exteriéru. Kreslo je... Celý popis
Popis
Závesné hojdacie kreslo KLORIN vám zaistí pohodlie a odpočinok či už na vašej záhrade alebo doma. Kreslo je vhodné do interiéru aj exteriéru.
Kreslo je vyrobené z pevnej oceľovej konštrukcie a 100% polyesteru v troch farebných variantoch: sivohnedá taupe, zelená a sivá. Nosnosť kresla je až 200 kg. Je priestranné a idealní na detské radovánky.
Závěsnén kreslo KLORIN ponúkame aj v iných veľkostiach.
Farba:sivohnedá taupezelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / polyester
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 180 cmvýška: 180 cm
Nosnosť:200 kg
Hmotnosť:7,5 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 7500.000g |