Závesné kreslo KALEA NEW 2 Tempo Kondela Sivá
198.00 €
Do obchodu
Závesné kreslo KALEA NEW 2 je vhodné do exteriéru aj interiéru. Pevný oceľový rám zaisťuje stabilitu. Samotné kreslo je vyrobené z umelého ratanu, ktorý je... Celý popis
Popis
Závesné kreslo KALEA NEW 2 je vhodné do exteriéru aj interiéru.
Pevný oceľový rám zaisťuje stabilitu. Samotné kreslo je vyrobené z umelého ratanu, ktorý je pevný, pružný a odolný voči poveternostným podmienkam. Komfort zabezpečuje veľký pohodlný vankúš.
Celkový vzhľad kresla pôsobí prírodne a štýlovo dotvára atmosféru záhrad, balkónov, terás či obývacích izieb.
Farba:sivá / svetlosiváhnedá / krémovábiela / vzor kvetyVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:kov / látka / umelý ratan
Celkové rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 105 cmvýška: 195 cm
Rozmery kresla:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 128 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Medená |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x vankúš |
| OBSAH SETU | 1x stojan na kreslo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 128 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 19610.000g |