Závesné kreslo HARISON
94.40 €
Do obchodu
Závesné hojdacie kreslo skutočne prináša dokonalý odpočinok a únik od každodennej reality. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí si radi užívajú pocit... Celý popis
Popis
Závesné hojdacie kreslo skutočne prináša dokonalý odpočinok a únik od každodennej reality. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí si radi užívajú pocit bezstarostnej lenivosti a relaxácie na čerstvom vzduchu. Kreslo je vyrobené zo 100% bavlny v elegantnej šedej farbe, ktorá sa skvele hodí do rôznych interiérov aj exteriérov. Má štyri závesné laná a dve kovové obruče, ktoré slúžia na jeho uchytenie.
Kreslo je vyrobené zo 100% bavlny v elegantnej šedej farbe, ktorá sa skvele hodí do rôznych interiérov aj exteriérov. Má štyri závesné lany a dve kovové obruče, ktoré slúžia na jeho uchytenie.
Farba:sivá
Materiál:100% bavlna/kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 155 cm
hĺbka sedu: 45 cmvýška opierky chrbta: 45 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Bavlna |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 155 cm |
| Hmotnosť | 5000.000g |