Závesné kreslo BUBBLE TYP 1 Tempo Kondela Priehľadná / sivá
319.50 €
Do obchodu
Túžite po príjemnom pohupovaní vo vašej oáze pokoja? Tento pocit vám zaručene dopraje závesné kreslo BUBBLE TYP 1, ktoré je ako stvorené na pohodlný únik z... Celý popis
Popis
Túžite po príjemnom pohupovaní vo vašej oáze pokoja? Tento pocit vám zaručene dopraje závesné kreslo BUBBLE TYP 1, ktoré je ako stvorené na pohodlný únik z reality. Snúbi sa v ňom moderný dizajn, pevná konštrukcia s nehrdzavejúcou oceľou aj praktické detaily.
Kreslo je vhodné do exteriéru aj interiéru. O vašu pohodu sa postará aj mäkučký vankúšik. Závesné kreslo je k dispozícii v niekoľkých rôznych farebných prevedeniach. S vašim záhradným spoločníkom BUBBLE TYP 1 budete oddych jednoducho milovať ešte viac.
Farba:priehľadná / ružová / zlatápriehľadná / biela / zlatápriehľadná / zelená / zlatápriehľadná / sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / akryl / látka
Rozmery:šírka: 102 cmhĺbka: 61 cmvýška: 306 cm
hĺbka sedu: 60 cm
vnútorný priemer: 97 cmdĺžka reťaze: 200 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:13,5 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Akryl |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Priehľadná / sivá |
| Hmotnosť | 13500.000g |