Závesné kreslo AMADO 2 NEW Tempo Kondela Čierna
40.50 €
Do obchodu
V tichosti a pohodlie si vychutnáte každú sekundu drahocenného voľna. Závesné kreslo vám dopraje všetko, po čom túžite. AMADO 2 NEW je závesné kreslo, ktoré... Celý popis
Popis
V tichosti a pohodlie si vychutnáte každú sekundu drahocenného voľna. Závesné kreslo vám dopraje všetko, po čom túžite.
AMADO 2 NEW je závesné kreslo, ktoré môžete použiť v interiéri aj exteriéri.
Základ tvorí pevný kovový rám, ku ktorému sa upevní štyri závesné laná. Samotná kovová konštrukcia by vám neposkytla žiadne pohodlie, bavlnený výplet dodá kreslu nádych nežnosti, hravosti a estetickosti. Výplet je z bavlny a polyesteru v niekoľkých farebných variantoch.
AMADO 2 NEW s nosnosťou do 120 kg je určené takmer pre každého.
Stojan nie je súčasťou balenia. Nosnosť a stabilitu hojdacieho kresla zvýši aj správne zvolený stojan. Stojan OTAN z našej ponuky vám umožní kreslo kedykoľvek premiestniť z exteriéru do interiéru, prípadne z jednej miestnosti do druhej.
Farba:bielamentolovásiváčiernaružovábéžovohnědázelená
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 80 cmvýška: 120 cm
Materiál:kov / 100% bavlna
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Bavlna |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 3500.000g |