Závesné hojdacie kreslo BASKO Tempo Kondela
64.20 €
Do obchodu
Závesné hojdacie kreslo Baška je úžasný interiérový aj exteriérový kúsok, ktorý môžete využiť kdekoľvek. Závesné kreslo je vyrobené zo 100% bavlny v... Celý popis
Popis
Závesné hojdacie kreslo Baška je úžasný interiérový aj exteriérový kúsok, ktorý môžete využiť kdekoľvek.
Závesné kreslo je vyrobené zo 100% bavlny v tmavozelenej farbe a vzperná tyč je z dreva v hnedej farbe.
Farba:tmavozelená / hnedá
Materiál:100% bavlna / drevo
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 100 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:1,6 kg
Dováváno v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,6 kg |
| Hmotnosť | 1580.000g |