Záhradný stolík VILMA Dekorhome
51.10 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík je krásnym doplnkom na záhradu, na terasu alebo do kempu. Záhradný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva s olejovaným... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík je krásnym doplnkom na záhradu, na terasu alebo do kempu.
Záhradný stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, je teda odolný, stabilný a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Vzhľadom na svoj modulárny dizajn je tiež flexibilný a je možné ho bez problémov presúvať tak, aby sa prispôsobil každému prostrediu. Môžete ho kombinovať aj s ďalšími modulárnymi segmentmi, a vytvoriť si tak vlastné záhradné posedenie podľa svojho vkusu!
Farba:prírodná akácia
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:6,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| Hmotnosť | 6500.000g |