Záhradný stolík / úložný box UGUR Tempo Kondela Biela
44.10 €
Do obchodu
Potrebujete na balkón vtesnať stoličky, stôl, a nejaký úložný priestor by sa tiež hodil? Jednoduché riešenie ponúka stolík UGUR. Úložný box, do ktorého môžete... Celý popis
Popis
Potrebujete na balkón vtesnať stoličky, stôl, a nejaký úložný priestor by sa tiež hodil? Jednoduché riešenie ponúka stolík UGUR. Úložný box, do ktorého môžete vložiť všetko potrebné.UGUR nielenže ponúka úložný priestor, ale razom sa z neho stane i príručný stolík.Box je vyrobený z plastu v 3 farebných prevedeniach.Vhodný do interiéru a krytých terás. Nie je vhodný do exteriéru.Farba:bielasivohnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:plastRozmery:šírka: 39 cmhĺbka: 39 cmvýška: 42 cmObjem:43 litrovHmotnosť:3,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| HMOTNOSŤ | 3,4 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| OBJEM | 43 l |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 3400.000g |