Záhradný stolík / úložný box LUZON Rojaplast
43.00 €
Do obchodu
Praktický záhradný stolík LUZON. Ide o stôl, ktorý navyše slúži ako úložný box. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru.... Celý popis
Popis
Praktický záhradný stolík LUZON. Ide o stôl, ktorý navyše slúži ako úložný box.
Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru. Výrobok je odolný proti UV lúčom a poveternostným vplyvom. Veľkou výhodou je aj jednoduchá údržba, ľahké zostavenie a manipulácia.
Farba:grafit
Materiál:lisovaný plast
Rozmery:šírka: 39 cmhĺbka: 39 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:5,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 5,1 kg |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 5100.000g |