Záhradný stolík / úložný box IBLIS Tempo Kondela
34.80 €
Do obchodu
Úložný box IBLIS slúži ako úložný priestor na odkladanie vankúšov, diek, hračiek, jednoducho všetkého, čo potrebujete na terase či balkóne mať stále po... Celý popis
Popis
Úložný box IBLIS slúži ako úložný priestor na odkladanie vankúšov, diek, hračiek, jednoducho všetkého, čo potrebujete na terase či balkóne mať stále po ruke.Na prvý pohľad pripomína drevo, ale je vyrobený z plastu. Veci uložené v boxe sú chránené pred zvlhnutím, ale aj slnkom. Zároveň poslúži ako príručný stolík na odloženie nápojov, drobného občerstvenia alebo rozčítané knihy.Vhodný do interiéru a krytých terás. Nie je vhodný do exteriéru.Farba:bielaMateriál:plastRozmery:šírka: 39 cmhĺbka: 39 cmvýška: 42 cmObjem:43 litrovHmotnosť:3,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL | Plast |
| HMOTNOSŤ | 3,4 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| OBJEM | 43 l |
| Hmotnosť | 3400.000g |