Záhradný stolík SANDRA Dekorhome
745.90 €
Do obchodu
Moderný záhradný stolík z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom vašej záhrady. Stolík je voľne kombinovateľný s flexibilným modulárnym... Celý popis
Popis
Moderný záhradný stolík z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom vašej záhrady. Stolík je voľne kombinovateľný s flexibilným modulárnym designom zostavy SANDRA.
Tento konferenčný stolík je vyrobený z umelého ratanu Virofiber vo vzhľade vodného hyacintu, ktorý sa veľmi dobre čistí, je odolný, a preto aj ideálny na každodenné použitie. Odklápacia doska, pod ktorou nájdete praktický úložný priestor, bola vyrobená z vysoko kvalitného certifikovaného teaku SVLK Indonesia (trieda Premium A).
Stolík má pevný a stabilný kovový rám z práškovo lakovaného hliníka a masívne drevené nožičky
Farba:svetlosivý melír / teak
Materiál:polyratan / masívne teakové drevo / hliník
Rozmery:šírka: 92 cmhĺbka: 92 cmvýška: 42,5 cm
Dodávané v demonte.
Moderné a pohodlné kreslo / čiastková rohová pohovka z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a bude skvelým doplnkom vašej záhrady. Kreslo je voľne kombinovateľné s flexibilným modulárnym designom zostavy SANDRA.
Táto pohovka je vyrobená z umelého ratanu Virofiber vo vzhľade vodného hyacintu, ktorý sa veľmi dobre čistí, je odolný, a preto aj ideálny na každodenné použitie.
Má pevný a stabilný kovový rám z práškovo lakovaného hliníka a masívne drevené nožičky z vysoko kvalitného certifikovaného teaku SVLK Indonesia (trieda Premium A).
Vysoké odnímateľné podušky na sedák a za chrbát sú veľmi pohodlné, a pretože majú snímateľné poťahy, ľahko ich podľa potreby vyperiete. Poťahová vodoodpudivá látka je odolná proti roztrhnutiu, nečistotám, plesniam a škvrnám, a je tiež rýchloschnúci.
Farba:svetlosivý melír / biela
Materiál:polyratan / masívne teakové drevo / látka (100% polyester) / hliník
Rozmery:šírka: 92 cmhĺbka: 92 cmvýška: 63 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x čiastková rohová pohovka1 x poduška na sedák1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Teakové drevo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Hliník |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 42,5 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |