Záhradný stolík polyratan Dekorhome Hnedá
74.60 €
Do obchodu
Tento polyratanový záhradný stolík s nenápadným, avšak štýlovým dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania štipku modernej elegancie. Vonkajší stôl s... Celý popis
Popis
Tento polyratanový záhradný stolík s nenápadným, avšak štýlovým dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania štipku modernej elegancie.
Vonkajší stôl s práškovo lakovaným oceľovým rámom je potiahnutý okrúhlym PE ratanom, je robustný a ľahko sa čistí. Robustná stolná doska je ideálna na umiestnenie alebo vystavenie vašich potrieb. Čajový stolík má ľahkú konštrukciu a ľahko sa premiestňuje.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžil.
Farba:svetlosivátmavosiváhnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / PP doska
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 46,5 cm
Hmotnosť:5,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 5200.000g |