Záhradný stolík DIANA Dekorhome
152.10 €
Do obchodu
Hľadáte pre vaše vonkajšie bývanie niečo štýlovo podmanivého? Tento konferenčný stolík z masívneho akáciového dreva je pre vás tou pravou voľbou.Stolík je... Celý popis
Popis
Hľadáte pre vaše vonkajšie bývanie niečo štýlovo podmanivého? Tento konferenčný stolík z masívneho akáciového dreva je pre vás tou pravou voľbou.Stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva, ktoré mu zaisťuje maximálnu životnosť, a hodí sa teda na terasu, záhradku, verandu, k bazénu alebo aj do iných vonkajších priestorov.Akácia je tvrdé tropické drevo, ktoré výborne vzdoruje vplyvom počasia a veľa toho vydrží. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie.Remeselné spracovanie a prekrásna kresba dreva činí každý kus nábytku jedinečným a ľahko odlišným od ostatných.Pevná stabilná doska v látkovom prevedení vám ponúka priestor na kladenie občerstvenie, košíkov s ovocím, dekoratívnych predmetov či ďalších najrôznejších drobností.Zostavenie konferenčného stolíka je jednoduché.Farba:prírodné akáciové drevoRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 55 cmvýška: 35 cmMateriál:masívne akáciové drevoHmotnosť:8 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| Hmotnosť | 8000.000g |