Záhradný stolík 60 cm oceľ / sklo čierna Dekorhome
90.10 €
Do obchodu
Vychutnajte si s rodinou či priateľmi lahodnú raňajky či popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s naším okrúhlym záhradným stolíkom.Okrúhly stolík má rám z... Celý popis
Popis
Vychutnajte si s rodinou či priateľmi lahodnú raňajky či popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s naším okrúhlym záhradným stolíkom.Okrúhly stolík má rám z práškovo lakovanej ocele, je preto mimoriadne stabilný a odolný.Sklenená doska sa sieťotlačou mu dodáva na eleganciu a tiež sa ľahko čistí a udržiava.Stolík zaujme svojim moderným dizajnom, ktorý sa bude krásne vynímať na vašej záhrade alebo terase.Zostavenie stolíka je jednoduché.Farba:čiernaRozmery:priemer: 60 cmvýška: 72 cmMateriál:práškovo lakovaná oceľ / sklo sa sieťotlačouHmotnosť:7,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 72 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 7400.000g |