Záhradný stôl sklo / polyratan Dekorhome Biela
152.20 €
Do obchodu
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým... Celý popis
Popis
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým doplnkom.
Vonkajší stôl je zhotovený z oceľového rámu s práškovým nástrekom a polyratanového výpletu, je teda robustný a stabilný. Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla, takže sa ľahko čistí. Záhradný stôl sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, môžete ho preto bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / priehľadnáčierna / priehľadnábéžová / čiernačiernabiela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / sklo
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 5cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Priehľadná |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 75 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 20000.000g |