Záhradný stôl sivá / akácia Dekorhome 120 cm
310.90 €
Do obchodu
Premeňte váš jedálenský kút s naším polyratanovým jedálenským stolom! Do vášho vonkajšieho bývania prinesie elegantné a zároveň rustikálne kúzlo. Usaďte sa na... Celý popis
Popis
Premeňte váš jedálenský kút s naším polyratanovým jedálenským stolom! Do vášho vonkajšieho bývania prinesie elegantné a zároveň rustikálne kúzlo.
Usaďte sa na večeru pod hviezdami alebo obedujte na slniečku pri našom jedálenskom stole. Tento robustný a odolný jedálenský stôl má dosku z masívneho akáciového dreva a práškovo lakovaný oceľový rám. Rám je potiahnutý PE ratanom, a preto je tento záhradný nábytok klimaticky odolný. Jeho PE ratanová konštrukcia je taktiež ľahká, takže stôl môžete ľahko presúvať.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžil.
Farba:sivá / akácia
Materiál:polyratan / oceľ / akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 120 / 130 cmhĺbka: 70 cmvýška: 66 cm
Výber šírky stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:15,6 / 16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| Hmotnosť | 16000.000g |