Záhradný stôl PRIME Rojaplast Béžová
48.20 €
Do obchodu
Jednoduchý a praktický stôl s odnímateľnými hlinkovými nohami. Doska stola je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný voči UV... Celý popis
Popis
Jednoduchý a praktický stôl s odnímateľnými hlinkovými nohami. Doska stola je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný voči UV žiareniu.
Stôl je možné využiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Konštrukcia stola je nielen veľmi ľahká, ale aj pevná a odolná vďaka použitiu polypropylénu a eloxovaného hliníka.
Stôl je vhodný ako do domácností, tak aj na komerčné účely napr. reštaurácie či konferenčné sály.
Farba:béžovásivohnedá taupesiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polypropylén / eloxovaný hliník
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 72 cm
Hmotnosť:3,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Strieborná |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 3700.000g |