Záhradný stôl polyratan Dekorhome Čierna
179.60 €
Do obchodu
Náš polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, terase či verande stane pútavým doplnkom.Záhradný stôl je... Celý popis
Popis
Náš polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, terase či verande stane pútavým doplnkom.Záhradný stôl je vyrobený z vodeodolného a bezúdržbového polyratanu, takže sa skvele hodí na vonkajšie použitie. Očistiť ho stačí navlhčenou handričkou. Oceľový rám dodáva stolu vynikajúcu stabilitu a pevnosť. Jedálenský stôl meria na dĺžku 110 cm, budete tak mať veľa miesta na všetky vaše jedálenské potreby, riad, jedlo atď. Zostavenie stola je veľmi jednoduché.Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť.Farba:béžováantracithnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:PE ratan / kovRozmery:Šírka: 110 cmHĺbka: 60 cmVýška: 67 cmHmotnosť:9,5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| VÝŠKA | 67 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 9500.000g |