Záhradný stôl polyratan 100 cm Dekorhome Sivá
70.60 €
Do obchodu
Tento záhradný stôl je ideálny na popoludňajšie posedenie s rodinou či priateľmi pri výbornom jedle a pití! Tento stolík je vyrobený z polyratanu, ľahko sa... Celý popis
Popis
Tento záhradný stôl je ideálny na popoludňajšie posedenie s rodinou či priateľmi pri výbornom jedle a pití!
Tento stolík je vyrobený z polyratanu, ľahko sa čistí, je odolný a vhodný na každodenné použitie. Oceľový rám s práškovým nástrekom mu dodáva na stabilite a robustnosti. Pokiaľ plánujete záhradné párty, bude pre vás nový záhradný stôl nepostrádateľným pomocníkom.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:6,2 kg
Dodávané v demonte.
Upozornenie: Aby nedošlo k prevráteniu, musí byť tento produkt upevnený k stene pomocou priloženého príslušenstva.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 75 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 6200.000g |