Záhradný stôl liaty hliník Dekorhome Čierna
209.10 €
Do obchodu
Vychutnajte si s rodinou a priateľmi popoludňajší čaj alebo šálku kávy na záhrade pri tomto záhradnom stole! Čajový stolík je vyrobený z liateho hliníka,... Celý popis
Popis
Vychutnajte si s rodinou a priateľmi popoludňajší čaj alebo šálku kávy na záhrade pri tomto záhradnom stole!
Čajový stolík je vyrobený z liateho hliníka, takže je stabilný, veľa toho vydrží a skvele sa hodí na každodenné vonkajšie použitie. Stolová doska má unikátny dizajn s otvormi a zároveň vám výborne poslúži na pokladanie nápojov, občerstvenia a ďalších potrieb. Štyri samostatné nohy zaručujú dobrú rovnováhu, a tým pádom aj spoľahlivé užívanie. Stolík na terasu má uprostred aj otvor, kam môžete zasadiť vlastný slnečník, aby vás ochránil pred slnkom či dažďom.
Farba:bronzováčiernabiela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:liaty hliník
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 78 cmvýška: 72 cm
Hmotnosť:8,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Bronzová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Orientálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| VÝŠKA | 72 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| PRIEMER | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 8280.000g |