Záhradný stôl hnedá Dekorhome 120x120x75 cm
424.80 €
Do obchodu
Vneste do vášho vonkajšieho bývania rustikálne šarm s týmto dreveným záhradným stolom! Užite si báječné chvíle vonku s rodinou a priateľmi. Tento záhradný... Celý popis
Popis
Vneste do vášho vonkajšieho bývania rustikálne šarm s týmto dreveným záhradným stolom! Užite si báječné chvíle vonku s rodinou a priateľmi.
Tento záhradný stôl z masívneho akáciového dreva je robustný a stabilný. Povrch napustený olejom sa ľahko čistí navlhčenou handričkou. Zakrivené nohy mu navyše dodávajú štýlový dizajn.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozmery:85 x 85 x 75 cm120 x 120 x 75 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Výber veľkosti zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:17,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 17,8 kg |
| PRIEMER | 120 cm |
| PRIEMER | 85 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ROZMER | 120x120x75 cm |
| Hmotnosť | 17800.000g |