Záhradný stôl hnedá / čierna Dekorhome 140x80x75 cm
339.20 €
Do obchodu
Vychutnajte si spolu s rodinou a priateľmi vynikajúce jedlo na čerstvom vzduchu okolo nášho záhradného stola s nohami v tvare U! Váš dvorček, záhradu alebo... Celý popis
Popis
Vychutnajte si spolu s rodinou a priateľmi vynikajúce jedlo na čerstvom vzduchu okolo nášho záhradného stola s nohami v tvare U! Váš dvorček, záhradu alebo terasu skrášlia svojím rustikálnym šarmom.
Záhradný jedálenský stôl má stolovú dosku vyrobenú z masívneho akáciového dreva, ktoré bolo ošetrené olejom. Akácie má tropické tvrdé drevo, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Kovový rám s práškovým nástrekom je odolný voči korózii a hrdzaveniu a stola prináša nenápadný industriálny vzhľad.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / kov
Rozmery:šírka: 140 / 160 / 180 cmhĺbka: 80 / 90 cmvýška: 75 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:23,5 / 26/30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ROZMER | 140x80x75 cm |
| Hmotnosť | 23400.000g |