Záhradný stôl FALCON Halmar
147.80 €
Do obchodu
Moderný záhradný stolík FALCON bude ideálnou voľbou na vašu terasu alebo balkón. Stôl je vyrobený z umelého ratanu a skla vo farebnom prevedení: prírodná.... Celý popis
Popis
Moderný záhradný stolík FALCON bude ideálnou voľbou na vašu terasu alebo balkón.
Stôl je vyrobený z umelého ratanu a skla vo farebnom prevedení: prírodná. Stojí na štyroch oceľových nožičkách v čiernej farbe.
Farba:prírodná / čierna
Materiál:lakovaná oceľ / umelý ratan / sklo
Rozmery:šírka: 79 cmhĺbka: 79 cmvýška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 79 cm |
| HĹBKA | 79 cm |
| PRIEMER | 79 cm |
| Hmotnosť | 14500.000g |