Záhradný stôl DORIO Tempo Kondela
282.40 €
Do obchodu
ZÁHRADNÝ STÔL DORIO Predstavujeme vám záhradný stôl DORIO - dokonalú kombináciu elegancie, funkčnosti a odolnosti, navyše je rozkladací a vďaka tomu pojme až... Celý popis
Popis
ZÁHRADNÝ STÔL DORIO
Predstavujeme vám záhradný stôl DORIO - dokonalú kombináciu elegancie, funkčnosti a odolnosti, navyše je rozkladací a vďaka tomu pojme až 8 osôb. DORIO je ideálna voľba, ktorá splní všetky tieto požiadavky. Odporúčame kombinovať so stoličkami DORIO.
UNIVERZÁLNY DIZAJN
Stabilitu zabezpečuje pevná a stabilná konštrukcia z bielej ocele. Stôl je stabilný aj vďaka vrchnej doske vo svetlosivom prevedenie, ktorá je vyrobená z materiálu polywood.
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA
Vzhľadom na jeho praktickú funkciu rozkladu poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné posedenie až ôsmich osôb, zatiaľ čo nenáročná údržba a jednoduchá montáž zaručujú, že s týmto stolom nebudete mať žiadne starosti. Vďaka nosnosti až 35 kg je stôl DORIO vysoko odolný aj pri väčšej záťaži, a tak si môžete užiť nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi bez akýchkoľvek obáv.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:biela / svetlosivá
Materiál:oceľ / polywood
Rozmery:šírka: 100 - 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 75 cm
Nosnosť:35 kg
Hmotnosť:32,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polywood |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 32,5 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| HĹBKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| Hmotnosť | 32500.000g |