Záhradný stôl Dekorhome Ø 110x75 cm
201.50 €
Do obchodu
Hľadáte pre svoje vonkajšie bývanie niečo vkusné a pútavé? Tento záhradný stolík je pre vás optimálnou voľbou. Masívne akáciové drevo je krásny prírodný... Celý popis
Popis
Hľadáte pre svoje vonkajšie bývanie niečo vkusné a pútavé? Tento záhradný stolík je pre vás optimálnou voľbou. Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Doska s lamelovým dizajnom tohto dreveného záhradného stolíka ponúka stabilný priestor pre vaše nápoje, občerstvenie atď. Diagonálne nohy tohto záhradného stolíka z masívneho dreva zaisťujú pevnosť a stabilitu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozmery:šírka: 85 / 110 cmhĺbka: 85 / 110 cmvýška: 75 cm
Ø 85 x 75 cmØ 110 x 75 cm85 x 85 x 75 cm110 x 110 x 75 cm
Výber rozmeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:13 / 16,5 / 20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| PRIEMER | 110 cm |
| PRIEMER | 85 cm |
| ROZMER | Ø 110x75 cm |
| Hmotnosť | 16400.000g |