Záhradný stôl Dekorhome Antracit
152.90 €
Do obchodu
Tento štýlový záhradný stôl s latkovým dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania trochu industriálneho šarmu. Záhradný stôl je vyrobený z práškovo... Celý popis
Popis
Tento štýlový záhradný stôl s latkovým dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania trochu industriálneho šarmu.
Záhradný stôl je vyrobený z práškovo lakovanej ocele, je preto veľmi stabilný a odolný. Uprostred hornej dosky sa nachádza otvor na zasunutie slnečníka.
Farba:antracithnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 81,5 cmhĺbka: 81,5 cmvýška: 72 cm
priemer otvoru na slnečník: 4,1 cm
Hmotnosť:13 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 4,1 cm |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 81.5 cm |
| HĹBKA | 81.5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 13000.000g |