Záhradný stôl D1906 Dekorhome
711.50 €
Do obchodu
Moderný záhradný stôl je vyrobený z vysoko kvalitného recyklovaného teaku a je možné ho ideálne kombinovať so širokou škálou sedenia. Vďaka odolným materiálom... Celý popis
Popis
Moderný záhradný stôl je vyrobený z vysoko kvalitného recyklovaného teaku a je možné ho ideálne kombinovať so širokou škálou sedenia.
Vďaka odolným materiálom a kvalitnému spracovaniu s elegantnou kresbou dreva je drevený stôl dlhotrvajúcim spoločníkom na záhrade.
Farba:prírodný teak
Materiál:teakové masívne drevo certifikované SVLK Indonesia teak
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 100 cmvýška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 25000.000g |