Záhradný stôl biely polyratan Dekorhome 190x90x75 cm
240.50 €
Do obchodu
Skrášlite svoju záhradu alebo terasu týmto atraktívnym jedálenským stolom. Ľahko a bez námahy s jeho pomocou vytvoríte perfektné jedálenský kút, kam sa vaši... Celý popis
Popis
Skrášlite svoju záhradu alebo terasu týmto atraktívnym jedálenským stolom. Ľahko a bez námahy s jeho pomocou vytvoríte perfektné jedálenský kút, kam sa vaši hostia môžu pohodlne usadiť k spoločnému stolovaniu na čerstvom vzduchu. Tento ratanový jedálenský stôl s pôsobivým dizajnom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy.Práškovo lakovaný oceľový rám je pokrytý klimaticky odolným PE ratanom s ochranou proti UV žiareniu. Stôl vám preto zaručí dlhé roky spokojného vonkajšieho používania. Stolná doska z tvrdeného mliečneho bezpečnostného skla je zasadená v pevnom ráme a ľahko sa čistí a udržiava.Ľahká ratanová konštrukcia umožňuje nenáročné presúvanie stola.Jednoduchá montáž. Odporúčame stôl za dažďa, snehu alebo mrazu prikryť, aby vydržal slúžiť čo najdlhšie.Stôl ponúkame v 2 rozmeroch: 150 x 90 cm a 190 x 90 cm.Farba:bielaMateriál:práškovo lakovaný oceľový rám / PE ratan / tvrdené mliečne skloRozmery (š x h x v):150 x 90 x 75 cm190 x 90 x 75 cmVýber rozmeru zvoľte vo variante produktu.Hmotnosť:25,2 kg29 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| HMOTNOSŤ | 25,2 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ROZMER | 190x90x75 cm |
| Hmotnosť | 29000.000g |