Záhradný stôl ATHENA LOUNGE Dekorhome 180x90x75 cm
368.20 €
Do obchodu
S týmto kvalitným záhradným stolom nestojí letu nič v ceste! Je ideálny na využitie slnečného počasia a pre pohodlné a štýlové miesto na oddych na terase,... Celý popis
Popis
S týmto kvalitným záhradným stolom nestojí letu nič v ceste! Je ideálny na využitie slnečného počasia a pre pohodlné a štýlové miesto na oddych na terase, balkóne alebo na záhrade.
Materiál stola je dokonale prispôsobený vonkajšiemu použitiu. Hliník s práškovým nástrekom a prvkami vyrobené z autentického polywoodu (drevoplastu) bez problémov odolávajú vetru a počasiu. Vďaka doske z polywoodu vyzerá doska stola nielen moderne, ale aj vyžaruje očarujúce, prirodzený šmrnc.
Farba:hnedá / sivá
Materiál:práškovo lakovaný hliník / polywood (plast)
Rozmery:šírka: 123 / 180 cmhĺbka: 70 / 90 cmvýška: 75 cm
123 x 70 x 75 cm180 x 90 x 75 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Polywood je materiál – PVC alebo kombinácia PVC a dreva, ktorý je určený pre zákazníkov, ktorí preferujú nízku potrebu údržby a stály vzhľad. Polywood je obchodný názov pre tento kompozitný materiál na báze polypropylénu plneného drevnými časticami – jedná sa o výbornú imitáciu dreva, aj keď sa jedná o plastový materiál.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| MATERIÁL | Polywood |
| VÝŠKA | 75 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 123 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| ROZMER | 180x90x75 cm |
| Hmotnosť | 45000.000g |