Záhradný stôl 80 cm Tmavosivá
245.10 €
Do obchodu
Moderný záhradný stôl s klasickým štvorcovým tvarom a neprehliadnuteľným šarmom je vyrobený z odolnej živice odolnej voči poveternostným vplyvom. Vysoká... Celý popis
Popis
Moderný záhradný stôl s klasickým štvorcovým tvarom a neprehliadnuteľným šarmom je vyrobený z odolnej živice odolnej voči poveternostným vplyvom.
Vysoká kvalita použitého materiálu zaručuje dlhodobú životnosť výrobku a odolnosť proti UV žiareniu a veľmi uľahčuje jeho udržovanie v čistote. Vďaka týmto vlastnostiam sa bude skvele hodiť na záhradke reštaurácie, v hotelovom bare alebo aj v súkromnej domácej kuchyni či jedálni.
Stôl je dostupný v klasických farbách.
Výrobok má certifikáty CATAS, jedná sa o európsky výrobok.
Farba:sivohnedá taupetmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polypropylén
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| VÝŠKA | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 14000.000g |