Záhradný stôl 190 cm Hnedá
279.00 €
Do obchodu
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým... Celý popis
Popis
Tento polyratanový záhradný stôl v sebe spája funkčnosť so štýlom a zaručene sa na vašej záhrade, verande alebo v inom obytnom priestore stane pútavým doplnkom.
Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla s hrúbkou 5 mm a je možné ju zaťažiť až 160 kg. Záhradný stôl sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, môžete ho preto bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Oceľový rám stola s práškovým nástrekom a prídavné priečne výstuhy znesú aj náročné použitie. Vysoko kvalitný umelý ratan je odolný voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a ľahko sa čistí.
Integrované vyrovnávacie skrutky zaisťujú bezpečné postavenie.
Pod doskou stola je úložný priestor, do ktorého je možné uložiť časopisy, knihy a ďalšie drobnosti.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený. Na čistenie použite jemný mydlový roztok. Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:béžová / priehľadnáhnedá / priehľadnáčierna / priehľadnásivá / priehľadná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / tvrdené sklo
Rozmery:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
hrúbka dosky: 0,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Priehľadná |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 35000.000g |