Záhradný stôl 150 x 90 cm čierna Dekorhome
189.90 €
Do obchodu
Užite si každodenné večere s celou rodinou u tohto módneho záhradného stola! Tento jedálenský stôl je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového rámu, je... Celý popis
Popis
Užite si každodenné večere s celou rodinou u tohto módneho záhradného stola!
Tento jedálenský stôl je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového rámu, je robustný a stabilný pre každodenné vonkajšie použitie. Hladká sklenená stolová doska sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Pevná doska stola je ideálna pre umiestnenie jedál, nápojov a iných dekoratívnych predmetov.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám vydržal dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:čierna
Materiál:oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Hmotnosť:27,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| Hmotnosť | 27450.000g |