Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome Čierna
252.20 €
Do obchodu
Premeňte váš jedálenský kút s naším polyratanovým jedálenským stolom! Do vášho vonkajšieho bývania prinesie elegantné a zároveň rustikálne kúzlo. Usaďte sa k... Celý popis
Popis
Premeňte váš jedálenský kút s naším polyratanovým jedálenským stolom! Do vášho vonkajšieho bývania prinesie elegantné a zároveň rustikálne kúzlo.
Usaďte sa k večeru pod hviezdami alebo poobědvejte na slniečku s naším jedálenský stolom. Tento jedálenský stôl má práškovo lakovaný oceľový rám, ktorý je pokrytý klimaticky odolným PE ratanom. Jedálenský stôl je robustný a ľahko sa čistí. PE ratanová konštrukcia je tiež ľahká, takže ju môžete ľahko premiestňovať.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžil.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / PS doska / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 70 cmvýška: 66 cm
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 17400.000g |