Záhradný set STARK NEW Tempo Kondela
1120.20 €
Do obchodu
Záhradný ratanový set STARK NEW sa skladá z rohu v ľavom prevedení s vankúšmi, troch taburetov a jedálenského stola. Sedačka je elegantná, s vysokým operadlom... Celý popis
Popis
Záhradný ratanový set STARK NEW sa skladá z rohu v ľavom prevedení s vankúšmi, troch taburetov a jedálenského stola.
Sedačka je elegantná, s vysokým operadlom chrbta. Moderný vzhľad dodávajú setu aj vysoké nožičky.
Kvalitný umelý ratan je v hnedej farbe. Sedacia a oporná časť je čalúnená krémovou látkou.
Súčasťou záhradného setu sú aj vankúše so snímateľným poťahom, ktorý je možné prať v práčke pri teplote 30 °C.
Na jedálenský stôl bolo položené tvrdené sklo, stôl je stabilný a pevný.
Farba:hnedá / krémová
Materiál:ratan / látka / oceľ / sklo
Rozmery rohu:šírka: 229 cmhĺbka: 175 / 66 cmvýška: 76 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Rozmery stola:šírka: 130 cmhĺbka: 75 cmvýška: 68 cm
Rozmery taburetu:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 32 cm
Nosnosť na osobu:90 kg
Hmotnosť:78 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 78 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA | 229 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 3x taburet |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 78000.000g |