Záhradný set so stolíkom polyratan / látka Dekorhome Sivá
319.60 €
Do obchodu
Táto 2-miestna záhradná pohovka s čajovým stolíkom a otomanom sa stane atraktívnym doplnkom do vašej záhrady, balkóna alebo dvora. Predstavuje dokonalú... Celý popis
Popis
Táto 2-miestna záhradná pohovka s čajovým stolíkom a otomanom sa stane atraktívnym doplnkom do vašej záhrady, balkóna alebo dvora. Predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti.
Sedacia súprava z vodovzdorného ratanu sa ľahko čistí a je veľmi odolná. Rám z ocele s práškovým nástrekom jej potom prepožičiava pevnosť a stabilitu. Dve sedadlá sú spojené čajovým stolíkom, na ktorý si môžete pohodlne odkladať svoje nápoje, občerstvenie alebo obľúbené knihy, aby ste ich mali po ruke. Obe podnožky je možné jednoducho umiestniť pod lavičku a ušetriť miesto, keď ich nepoužívate. Súčasťou tejto sady sú tiež mimoriadne pohodlné, silne polstrované podušky, ktoré vám umožnia užívať si pri sedení maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy sú nenáročné na údržbu a je ľahké ich sňať a vyprať.
Poznámka: Odporúčame set v daždi, snehu a mraze prikryť, aby vám mohol dobre a čo najdlhšie slúžiť.
Farba:hnedá / krémovo bielačierna / krémovo bielasivá / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:PE ratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 152 cmhĺbka: 62 cmvýška: 85 cm
hĺbka sedu: 41 cmvýška sedu bez podušky: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 62 cm
Rozmery stolíka:šírka: 46 cmhĺbka: 41 cmvýška: 21 cm
Rozmery taburetu:šírka: 43 cmhĺbka: 43 cmvýška: 34 cm
Hmotnosť:20,4 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x záhradná pohovka s čajovým stolíkom, 2 x podnožka, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 21 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 46 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 20,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20400.000g |