Záhradný set PIKNIK ROUND MASIV Rojaplast
331.50 €
Do obchodu
Záhradná zostava PIKNIK ROUND MASIV je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia spája stôl a 4 lavice v jeden pevný set. Vďaka... Celý popis
Popis
Záhradná zostava PIKNIK ROUND MASIV je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia spája stôl a 4 lavice v jeden pevný set.
Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi odolná a kvalitná.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:prírodná
Materiál:borovica
Rozmery celkové:šírka: 180 cmhĺbka: 180 cmvýška: 72 cmhrúbka dreva: 3 cm
Rozmery stola:šírka: 110 cmhĺbka: 110 cmvýška: 72 cmnosnosť stola: 70 kg
Rozmery lavičky:šírka: 90 cmhĺbka: 24 cmvýška: 44 cm
Nosnosť:4 x 160 kg
Hmotnosť:64 kg
Dodávané v demonte.
Obsah setu:1x stôl a 4x lavica
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 64 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 72 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x lavica |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| PRIEMER | 180 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 90 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| HĹBKA SEDU | 24 cm |
| Hmotnosť | 64000.000g |