Záhradný set PIKNIK MASÍV 180 cm Rojaplast
281.00 €
Do obchodu
Záhradná zostava PIKNIK MASIV je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia spája stôl a 2 lavice v jeden spojený set. Vďaka... Celý popis
Popis
Záhradná zostava PIKNIK MASIV je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia spája stôl a 2 lavice v jeden spojený set. Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi odolná a kvalitná.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:prírodná borovica
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 157 cmvýška: 84 cm
Rozmery stola:šírka: 180 cmhĺbka: 71 cmvýška: 84 cm
Rozmery lavice:šírka: 180 cmhĺbka: 30 cmvýška: 52 cm
Nosnosť:lavica: 320 kgstôl: 70 kg
Hmotnosť:79 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| DEKOR | Borovica |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| NOSNOSŤ | 320 kg |
| HĹBKA | 30 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| HĹBKA | 157 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| VÝŠKA STOLA | 84 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| HĹBKA STOLU | 71 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 52 cm |
| Hmotnosť | 79000.000g |