Záhradný set OLD Rojaplast
461.10 €
Do obchodu
Záhradná zostava OLD je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia. Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi... Celý popis
Popis
Záhradná zostava OLD je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia. Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi odolná a kvalitná.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:prírodná borovica
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery stola:šírka: 180 cmhĺbka: 70 cmvýška: 70 cm
Rozmery lavice:šírka: 180 cmhĺbka: 38 cmvýška: 44 cm
Nosnosť:stôl: 70 kglavica: 320 kg
Hmotnosť:70 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| DEKOR | Borovica |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA LAVICE | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| NOSNOSŤ | 320 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| HĹBKA LAVICE | 38 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 180 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |