Záhradný set CLASSIC Rojaplast
271.30 €
Do obchodu
Záhradná zostava CLASSIC je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia. Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi... Celý popis
Popis
Záhradná zostava CLASSIC je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. Extra masívna konštrukcia.
Vďaka použitému materiálu a jeho spracovaniu je lavica veľmi odolná a kvalitná.
Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky.
Farba:prírodná borovica
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 74 cmvýška: 74 cmnosnosť: 70 kg
Rozmery lavice:šírka: 176 cmhĺbka: 28 cmvýška: 42 cm
hrúbka dreva: 3 cm
Nosnosť:320 kg
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Obsah setu:1x stôl a 2x lavica
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| DEKOR | Borovica |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| NOSNOSŤ | 320 kg |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 42 cm |
| HĹBKA LAVICE | 28 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 176 cm |
| Hmotnosť | 65000.000g |