Záhradný set 4 ks GH9596 ratan
520.10 €
Do obchodu
Jedným z najobľúbenejších produktov v našej širokej ponuke je záhradný nábytok z ratanu. Ich precízne prepracovaný dizajn zahreje interiér každej obývacej... Celý popis
Popis
Jedným z najobľúbenejších produktov v našej širokej ponuke je záhradný nábytok z ratanu. Ich precízne prepracovaný dizajn zahreje interiér každej obývacej izby, terasy alebo záhradného priestoru.
Sada sa skladá z pohovky, dvoch kresiel a stola. Kreslá aj pohovka sú podšité pohodlnými vankúšmi potiahnutými čalúnením vyrobeným z príjemnej zmesi bavlny a polyesteru. Vkusný stôl hrá v celej sade veľmi dôležitú úlohu. Jeho horná časť je vyrobená z odolného tvrdeného skla.
Harmonická farba ratanu spolu s farebne zladenými vankúšmi dodáva nábytku elegantný charakter. Ratanový záhradný nábytok je produkt najvyššej kvality určený pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a pohodlie.
Farba:hnedá / cappuccino
Materiál:prírodný ratan / látka (bavlna a polyester) / sklo
Rozmery stola:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 56 cm
priemer poličky: 35 cmvýška poličky od zeme: 28 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery pohovky:šírka: 117 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
šírka sedu: 95 / 108 cm (medzi opierkami)hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 40 cm
šírka operadla: 102 cmvýška operadla: 35 / 40 cm
Rozmery kresla:šírka: 71 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
šírka sedu: 45 / 62 cm (medzi opierkami)hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 40 cm
šírka operadla: 58 cmvýška operadla: 35 / 40 cm
Balenie obsahuje:1x stôl1x pohovka2x kreslopoduškymontážna sada
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 74 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| VÝŠKA STOLA | 56 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 62 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 95 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 117 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |