Záhradný set 3 ks Dekorhome
349.90 €
Do obchodu
Zaobstarajte si tento drevený bistro set a vdýchnite svojmu vonkajšiemu bývaniu pútavý a ucelený estetický dojem! Vonkajší stôl je zhotovený z masívneho... Celý popis
Popis
Zaobstarajte si tento drevený bistro set a vdýchnite svojmu vonkajšiemu bývaniu pútavý a ucelený estetický dojem!
Vonkajší stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva, je teda robustný a stabilný. Záhradné stoličky potiahnuté polyratanom sú robustné, odolné voči poveternostným vplyvom a tiež sa ľahko čistia. So svojim atraktívnym mriežkovým vzorom upútajú tieto terasové stoličky na prvý pohľad v akomkoľvek obytnom priestore.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / čierna / biela
Materiál:masívne akáciové drevo / polyratan
Rozmery stolíka:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cm
Rozmery kresla:šírka: 65 cmhĺbka: 81 cmvýška: 73,5 cm
Hmotnosť:21 kg
Balenie obsahuje: 2 x kreslo, 1 x stôl
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 24,4 kg |
| Hmotnosť | 24400.000g |