Záhradný set 2+1 CHARLESTON Rojaplast
348.30 €
Do obchodu
Luxusná súprava CHARLESTON si vás získa svojím elegantným dizajnom.Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni... Celý popis
Popis
Luxusná súprava CHARLESTON si vás získa svojím elegantným dizajnom.Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Nelúpe sa, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny a je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačka ladený v rovnakom duchu ako ostatné, ratanový nábytok je možným riešením, ako sa odlíšiť.Souparava sa skladá z dvoch pohodlných kresiel a odkladacieho stolíka. Je vyrobená z umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplote od +50 ° C do -10 ° C a má naozaj veľmi široké využitie - hodí sa pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti , recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory.Súčasťou sú veľmi pohodlné podušky v sivej farbe z kvalitných materiálov a vysokou odolnosťou. Poťahy sú odnímateľné.Kostra je hliníková a lakovaná práškovou farbou.Farba:antracit / siváMateriál:hliníková kostra / ratan 6,5mm celokulatýpodušky: molitanová výplň / polyester 230 g / m2Rozmery kresla:šírka: 79 cmhĺbka: 79 cmvýška: 78 cmRozmery stolíka:priemer: 50 cmvýška: 50 cmNosnosť:kresla: 150 kgstolíka: 100 kgHmotnosť:25 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Molitan |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA KRESLA | 78 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 79 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA KRESLA | 77 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 79 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |