Záhradný set 2 ks VERONIKA Dekorhome Čierna / biela
159.40 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Záhradná sedacia súprava z PE ratanu nielen skvele odoláva vode a ďalším klimatickým vplyvom, ale tiež sa ľahko čistí a udržiava. Rám z práškovo lakovanej ocele dodáva pohovke aj čajovému stolíka na stabilite a robustnosti. Stredová sedačka je opatrená hrubými, mäkkými poduškami, ktoré vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie. Ich polyesterové poťahy sú pritom veľmi nenáročné na čistenie - stačí ich sňať a oprat. Konferenčný stolík vám príde skvele vhod, ak chcete mať po ruke nápoje a občerstvenie. Vzhľadom k ľahkej konštrukcii a modulovému dizajnu môžete celú súpravu bez námahy presúvať, kam práve potrebujete.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:hnedá / krémovo bielasivá / antracitčierna / krémovo bielačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelý ratan / oceľ / látka
Rozmery kresla:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cn
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:11,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ŠÍRKA KRESLA | 57 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 11500.000g |