Záhradný set 2 ks polyratan/látka Dekorhome Hnedá
467.70 €
Do obchodu
Pohodlná záhradná stolička je vynikajúca pre spoločné chvíle s rodinou a priateľmi alebo pre pohodovú relaxáciu na slnku na záhrade alebo na terase. Záhradné... Celý popis
Popis
Pohodlná záhradná stolička je vynikajúca pre spoločné chvíle s rodinou a priateľmi alebo pre pohodovú relaxáciu na slnku na záhrade alebo na terase.
Záhradné polohovacie kreslo má práškovo lakovaný oceľový rám, ktorý je potiahnutý okrúhlym PE ratanom. Stolička je robustná a ľahko sa čistí. Na silne polstrovaných poduškách sa príjemne odpočíva. Poťahy na poduškách majú zips, takže ich môžete ľahko sňať a vyprať.
Operadlo je možné nastaviť mechanizmom s plynovým piestom do polohy, ktorá vám práve najviac vyhovuje. Stlačením tlačidla na boku môžete operadlo úplne sklopiť do pohodlnej polohy v ľahu. Kreslo je perfektné na relaxáciu s nohami hore na pohodlnej podnožke. Kreslo navyše môžete postaviť, kamkoľvek si prajete.
Poznámka: Odporúčame stoličku aj podnožku za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžila.
Farba:tmavosivá / čiernasvetlosivá / čiernahnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:okrúhly PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / 100% polyesterový poťah s penovou výplňou
Rozmery kresla nesklopeného:šírka: 57 cmhĺbka: 88 cmvýška: 100 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 39 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky operadla: 10 cm
Rozmery kresla sklopeného:šírka: 57 cmhĺbka: 121 cmvýška: 80 cm
Rozmery podnožky:šírka: 57 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:23,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x kreslo, 1 x taburet, 2 x poduška na sedák, 1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,6 kg |
| HĹBKA | 121 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 23600.000g |