Záhradný pracovný stôl BARDY Tempo Kondela Hnedá
127.60 €
Do obchodu
Cítiť sa luxusne na terase alebo záhrade pre nás nepredstavuje žiadny problém. Pomôže nám pri tom skvelý pomocník v podobe záhradného pracovného stola BARDY.... Celý popis
Popis
Cítiť sa luxusne na terase alebo záhrade pre nás nepredstavuje žiadny problém. Pomôže nám pri tom skvelý pomocník v podobe záhradného pracovného stola BARDY. Vie byť nápomocný pri záhradnej párty, pri príprave jedla alebo len tak ako odkladací a pracovný stôl.
Stôl je vyrobený z dreva v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Ponúkne vám množstvo odkladacieho a úložného priestoru. Obsahuje odnímateľnú nádobu, ktorá poslúži ako náhrada za umývadlo, veľkú policu na odkladanie, zásuvku v podobe šikovného šuplíku a tri praktické háčiky na zavesenie utierky.
Stolík obsahuje 2 kolieska, ktoré slúžia na uľahčenie manipulácie a presunu.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo
Rozmery:šírka: 94 cmhĺbka: 49 cmvýška: 120 cm
Nosnosť:15 kg
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Pracovný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 2 kolieska |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 49 cm |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 11000.000g |