Záhradný pohovka polyratan / látka Dekorhome Sivá
302.00 €
Do obchodu
Táto štýlová a pohodlná 3miestnom polyratanový sedačka vám pomôže na vašej záhrade či terase vytvoriť štýlové posedenie. Sedačka na terasu je vyrobená z... Celý popis
Popis
Táto štýlová a pohodlná 3miestnom polyratanový sedačka vám pomôže na vašej záhrade či terase vytvoriť štýlové posedenie.
Sedačka na terasu je vyrobená z vodeodolného PE ratanu, takže sa ľahko čistí, je pevná a vhodná pre každodenné vonkajšie použitie. S touto záhradné lavicou dodávame tiež mimoriadne pohodlnú, silne polstrovanou podušku na sedadlo, ktoré vám umožnia užívať si maximálneho pohodlia. Polyesterový poťah je nenáročný na údržbu a môžete ho zložiť a vyprať. Sedačku je možné bez námahy presúvať tak, aby krásne zapadla do každého prostredia.
Poznámka: Odporúčame sedačku za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám vydržala dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:hnedá / krémovo bielasivá / tmavosiváčierna / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 155 cmhĺbka: 58 cmvýška: 72 cm
šírka sedu: 149 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 32 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 155 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 149 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14000.000g |