Záhradný pohovka IKARO XL Halmar
197.80 €
Do obchodu
Moderná záhradná pohovka IKARO XL sa bude vynímať na každej záhrade či terase. Možno dobre kombinovať so záhradnou stoličiek K457. Kreslo má sedadlo a... Celý popis
Popis
Moderná záhradná pohovka IKARO XL sa bude vynímať na každej záhrade či terase. Možno dobre kombinovať so záhradnou stoličiek K457.
Kreslo má sedadlo a operadlo vyrobené z umelého ratanu vo farebnom prevedení: prírodná. Umelý ratan je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Stabilitu zaisťujem štyri oceľové nohy v čiernej farbe. Pohovka je obohocena a pohodlnú podušku a vankúšiky v sivej farbe.
Farba:prírodná / čierna / sivá
Materiál:umelý ratan / lakovaná oceľ / látka
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 70 cmvýška: 96 cm
výška sedu: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |