Záhradný pohovka DOROTA Dekorhome Čierna
260.40 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali. S našou trojmiestnu záhradné pohovkou si môžete dopriať pohodová slnečná... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali. S našou trojmiestnu záhradné pohovkou si môžete dopriať pohodová slnečná popoludní alebo príjemné letné večery s rodinou a priateľmi!
Záhradný pohovku tvorí odolný PE ratan a rám z práškovo lakovanej ocele. Je teda pevná, pevná a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Sedačka sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ju vonku pokojne používať deň čo deň. PE ratan je totiž vhodný do každého počasia. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky priamo zvádza k príjemnému odpočinku. Pohovku možné navyše bez námahy presúvať, kam práve potrebujete, pretože má ľahký a modulárny dizajn.
Poznámka: Odporúčame kreslo v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:béžová / hnedá / antracitčierna / hnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / eukalyptus s povrchom, ktorý vyzerá ako teak
Rozmery pohovky:šírka: 218 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 202 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 34 cm
hrúbka podušiek: 5 cmrozmer vankúše na chrbát: 45 x 45 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 202 cm |
| ŠÍRKA | 218 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 25000.000g |